Aneta Kočí

Specialista marketingu
Specializace:
Jazyková výbava:
Aneta Kočí

Součástí našeho týmu je Aneta Kočí, která působí jako firemní marketingová specialistka. Aneta má 12 let praxe v korporátním světě, kde se věnovala obchodu a personalistice. Její vášeň pro digitální média v oblasti péče o pleť a zdravotní prevenci ji přivedly k nám, a to s jasným záměrem – pomoci šířit vizi Medfima a její hodnoty prostřednictvím sociálních médií.

Anetina práce našemu týmu přináší dynamiku a kreativitu. Její odpovědnosti zahrnují správu sociálních sítí, obsahový marketing a tvorbu blogu. S velkým nasazením a znalostí aktuálních trendů v oboru dokáže vytvářet obsah, který posiluje naši přítomnost na internetu a v médiích.

Aneta také aktivně reprezentuje naši firmu na různých eventech a spolupracuje s našimi partnery a dodavateli. Její komunikační dovednosti a schopnost navazovat vztahy jsou pro nás nepostradatelné.

Aneta Kočí je výjimečnou osobností našeho týmu a my jsme hrdí, že můžeme spolupracovat s profesionálem, který nejenom rozumí svému oboru, ale také sdílí naši vášeň pro zdraví. S její podporou a energií se těšíme na to, co budeme společně dosahovat v budoucnu.

Vzdělání

Praxe